* Přihlásit se   * Registrovat


Poslední návštěva:
Právě je 28.3.2024 23:07
Vyhledat témata bez odpovědí
Zobrazit aktivní témata




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 5/11 Nové ICQ pro Linux a Mac
PříspěvekNapsal: 27.5.2011 19:33 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2007 20:55
Příspěvky: 380
Lupa.cz píše:
Oficiální klient pro komunikační síť ICQ se dočkal verze pro Linux. Betaverze ICQ pro Linux podporuje instant-messaging v rámci sítí ICQ a Facebook Chat, sledování dění v sociálních sítích a posílání stavových zpráv (Facebook, Twitter) a snadné sdílení videí z YouTube. ICQ pro Linux využívá technologii Adobe AIR a potřebuje Flash 10 nebo vyšší.

Ano, stejně jako verze pro Mac není nativním programem operačního systému. Celé je to psané ve Flashi a bez Adobe Air nedáte ani ránu. Program si nebudete moct ani stáhnout. A hlavně to je otesánek, krmící se systémovými prostředky vašeho počítače. Vřele doporučuji.

Beta verze pro Linux nefunguje, ta pro Mac na tom nejspíš bude líp.

Trable a patálie s oficiálním ICQ klientem pro Linux ;)

http://www.icq.com/download/linux/cz
Stáhněte si novou aplikaci ICQ pro Linux (beta)! Nyní můžete pomocí ICQ chatovat s přáteli z Facebooku pomocí ICQ v systému Linux distro. :D

http://www.icq.com/download/mac/cz
Stáhněte si novou aplikaci ICQ pro Mac! Nyní můžete pomocí ICQ chatovat s přáteli z Facebooku v systému Mac. To už nezní tak blbě :)
Příloha:
Poznámka: Pro většinu lidí pravděpodobně neklikatelný odkaz ke stažení :-) Pokud v prohlížeči blokujete Flash, tak ho zde musíte povolit, aby se vám odkaz vůbec zobrazil.
icq-shit.png
icq-shit.png [ 516.67 KiB | Zobrazeno 1195 krát ]
Diskutující na root.cz píše:
Doma v linuxu mi to stáhnout nešlo, tak ze zvědavosti jsem na to kliknul v práci ve Vistě a ono se to stáhlo a rovnou nainstalovalo do Vist... zvláštní to klient... a to mi ve Vistě píše ICQ pro Linux (beta), i si to dalo zástupce do nabídky Start-Programy a odinstalační informaci do Přidat a odebrat programy....

V dalším příspěvku na root.cz se píše:
"Linuxový klient je ale úplnou novinkou."

Když jsem si v 1997 registroval ICQ účet, tak existoval i oficiální klient pro Linux. Sice byl napsaný v Javě, ale existoval. Nešlo jen o webový java applet, ale o plnohodnotného klienta. Linux verzi zabilo až AOL, takže až taková novinka to není.


zdroj: lupa.cz

_________________
Obrázek Jabber: xeelee@jabbim.cz (nejedná se o e-mail), ICQ: nepoužívám
Obrázek Spoluzakladatel portálů qipim.cz a qutIM.cz.
Obrázek Člen České pirátské strany [Facebook]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu E-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 5/11 Nové ICQ pro Linux a Mac
PříspěvekNapsal: 12.3.2012 11:41 
Ahoj...ICQ pro Linux jsem zprovoznil po instalaci air na distribuci Mint. Vypadá příjemně, podporuje facebook chat bez nutnosti transportu jabber. Po instalaci ale na distribuci Mepis (Debian base) se mi zobrazuje pouze rámeček s křížkem pro zavření,ale obsah rámečku (okénka) kde maji být kontakty a veškeré ICQ rozhraní,tak je jen bílo...nevíte čímto?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 5/11 Nové ICQ pro Linux a Mac
PříspěvekNapsal: 21.3.2013 21:26 
Tak pro linux je nejlepší program pidgin, který je výborným klientem icq. Pokud by někdo potřeboval, tak rád poradím. My jsme to používali v práci pro ordinace ortodoncie a všechno šlapalo jak má. I když je pravda, že občas si to dělalo co chce.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Doporucuji prohlížec Mozila Firefox
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2008 phpBB Group
phpBB3 template by SE-Tuning
Český překlad – phpBB.cz
RSS RSS Přehled RSS Přehled RSS