* Přihlásit se   * Registrovat


Poslední návštěva:
Právě je 28.3.2024 12:24
Vyhledat témata bez odpovědí
Zobrazit aktivní témata




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Krádež účtu...
PříspěvekNapsal: 10.10.2010 20:01 
Vím že těchto témat již zde bylo několik, ovšem já mám trošku jiný problém. Ačkoli mi byl účet odcizen, dotyčný si nezměnil e-mail, tudíž by bylo možné si nechat zaslat heslo na e-mail. Ovšem při využití možnosti zaslat si nové heslo mi vyběhne upozornění, že v tuto chvíli nebylo možné získat heslo k mému účtu. Tento problém již přetrvává několik dní a bohužel nikdo mi není schopen vysvětlit, proč si nemohu nechat zaslat nové heslo. Zároveň vím, že se z mého účtu šíří viry...

Případně druhá věc, v počítači mám složku Owner.mdb, kde najdu veškeré svoje kontakty, ovšem nikdo jiný, koho znám tento soubor v počítači nemá. Kde jsem jej teda sebral já a proč ho ostatní nemají?

Předem děkuji za odpověď, případně za radu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Krádež účtu...
PříspěvekNapsal: 11.10.2010 12:27 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2007 20:55
Příspěvky: 380
Jak víš, že si zloděj e-mail nezměnil? Chtěl sis ho změnit na https://www.icq.com/password/?

http://wiki.qipim.cz/index.php?title=Kr ... CQ_profilu

Owner.mdb je zašifrovanej soubor, ve kterém je uloženo heslo a konverzace v ICQ 6. V ICQ 7 to je Owner.qdb. Pokud si člověk neukládá historii ani heslo, tak soubor ICQ asi nevytvoří. Nepoužívám ICQ a na Linuxu to nevyzkouším. Můžeš se ale ostatních zeptat, jestli si tyhle údaje ukládají nebo ne.

_________________
Obrázek Jabber: xeelee@jabbim.cz (nejedná se o e-mail), ICQ: nepoužívám
Obrázek Spoluzakladatel portálů qipim.cz a qutIM.cz.
Obrázek Člen České pirátské strany [Facebook]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu E-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Krádež účtu...
PříspěvekNapsal: 11.10.2010 18:13 
Protože v případě, kdy chceme zaslat ztracené heslo, tak přijde na e-mail adresa, po jejímž otevření naběhne již zmiňované upozornění s tím, že nemohou získat moje heslo.

Co se týče Owner.mdb, tak děkuji za informaci, i když moc šifrované to není, když se mi po spuštění zobrazil celý můj seznam lidí. Owner.qdb už je více šifrovaný a bohužel mě nenapadá jediný program, který by tento soubor rozšifroval.

No, každopádně jsem to vyřešil jinak a rozšifrovávání dělám ručně, takže zhruba polovinu kontaktů jsem již vytáhl. Bohužel to je celkem časově náročné zjistit celý seznam.

Děkuji za pomoc kobra5


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Doporucuji prohlížec Mozila Firefox
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2008 phpBB Group
phpBB3 template by SE-Tuning
Český překlad – phpBB.cz
RSS RSS Přehled RSS Přehled RSS