* Přihlásit se   * Registrovat


Poslední návštěva:
Právě je 28.3.2024 11:18
Vyhledat témata bez odpovědí
Zobrazit aktivní témata




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: automatické spuštění do "INVISIBLE" v 7.2?
PříspěvekNapsal: 13.1.2011 16:24 
Dobrý den, po stažení nového icq 7 mě docela překvapilo, že si po ukončení icq nepamatuje můj poslední stav po odhlášení, jak tomu bylo dosud.
Př.: Až dosud jsem byl přihlášen INVISIBLE, měl nastavené automatické přihlášení a fungovalo to (naprosto skvěle) tak, že když jsem spustil icq, tak jsem se automaticky přihlásil do mého posledního stavu. Teď to tak nejde, chtěl bych vědět, jestli je to bug, schválně, nebo se to dá nějakým (mě tedy opravdu hodně skrytým způsobem) přenastavit. (a nemyslím tím zrušit automatické přihlašování a pokaždé kontrolovat stav při přihlašování, což je teda strašně otravné, ale zatím asi jediný způsob, jak to teď "obejít". - chtěl bych ale problémy vyřešit, ne je obcházet.)
Prosím někoho o odpověď(jak to s tím je). Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: automatické spuštění do "INVISIBLE" v 7.2?
PříspěvekNapsal: 13.1.2011 23:21 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2007 20:55
Příspěvky: 380
Napadají mě tři možnosti:
1) jde o chybu
2) možnost spuštění s poslední nastavenou viditelností je někde v nastavení
3) funkce byla z programu odebrána

Je možný vrátit se k 7.1? Pokud ne a hodně ti to vadí, tak můžeš zkusit nějakýho alternativního klienta. Nejdřív si ale pro jistotu projdi to nastavení. Já mám na PC Linux, takže se ti na to nemám kde podívat.

Já bych si tipnul, že jde o chybu, kterou vývojáři v nějaký 7.2.x verzi opraví.

_________________
Obrázek Jabber: xeelee@jabbim.cz (nejedná se o e-mail), ICQ: nepoužívám
Obrázek Spoluzakladatel portálů qipim.cz a qutIM.cz.
Obrázek Člen České pirátské strany [Facebook]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu E-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: automatické spuštění do "INVISIBLE" v 7.2?
PříspěvekNapsal: 15.1.2011 2:14 
Tak jsem ještě jednou pro jistotu prolezl znovu důkladně nastavení (i když jsem si byl celkem jistý, že už jsem to párkrát předtím dělal=) a bohužel nic nenašel.
No, budu doufat, že to třeba časem odstraní (ne že bych teda byl tak často na icq, že by mě to až tak sr...štvalo, ale právě proto, že tam ani nemám čas chodit, tak když už tam opravdu musím, potřebuji tam většinou vyřešit "něco" s "někým" konkrétně. No a když se náhodou objevím visible, jako se mi to párkrát minule stalo, tak se na mě vždycky sesype takové hejno lidí...
No a přesto že bych si hrozně rád s nimi všemi pokecal, v daný okamžik to prostě nejde no a je mi blbé je ignorovat(někdy je vážně čas můj největší nepřítel, bohužel to prostě někteří lidé nejsou schopní pochopit/nedej bože se pak ještě cítí uraženi), proto je pro mě lepší být invisible.
Případně se přihlásit visible když na to mám opravdu čas, to se ale radši s nimi domluvím na osobním setkání. (Pokud to není možné, až teprve pak přichází na řadu skype/icq).
Stejně si ještě pohrávám s myšlenkou, že časem zkusím toho quipa.
Sice řešení (až teda na změnu klienta atd...) je zatím v nedohlednu, i tak ale děkuji za odpověď.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Doporucuji prohlížec Mozila Firefox
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2008 phpBB Group
phpBB3 template by SE-Tuning
Český překlad – phpBB.cz
RSS RSS Přehled RSS Přehled RSS